KONST / Litografier / Litografi 7542661
nr 754 2661
Litografi
signerad, -84, stockholmsmotiv, 4/310, motivets mått: 60x45
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 april 2012
kl 19:28:29
100 kr
200 kr
200 kr